Gabinet psychoterapii Lepsze Życie.
GABINET PSYCHOTERAPII

O nas

Nazywam się Witold Buchman. Jestem:

 • psychoterapeutą,
 • certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień,
 • członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii
 • członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

  Szkoliłem się w Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznych. Wiedzę i doświadczenie nabyłem również w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Pracuję w zawodzie terapeuty od prawie 10 lat. W pracy wykorzystuję różne nurty psychoterapii, jednak dominującymi są psychoterapia psychodynamiczna i psychodrama. Regularnie superwizuję swoją pracę. Nieustannie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach i kursach psychoterapeutycznych, gdzie podwyższam swoje kwalifikacje, zdobywam wiedzę i umiejętności, aby coraz lepiej i skuteczniej pracować z moimi Pacjentami. Poza zainteresowaniami związanymi z moim powołaniem wiele czasu poświęcam mojej rodzinie: Żonie Kasi oraz dzieciom Natalii i Kamilowi. W wolnych chwilach uprawiam turystykę górską, jeżdżę na rowerze oraz wędkuję.

  Ulubione:
  • książka: „Kto zabrał mój ser”
  • film: „Siła spokoju”  Nazywam się Barbara Płonka. Jestem:

  • Psychoterapeutą
  • Pedagogiem,
  • Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

   Szkoliłam się w zakresie systemowej terapii rodzin w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Od prawie dwóch lat pracuję terapeutycznie z pacjentami indywidualnymi i rodzinami. Zdobywałam też doświadczenie w prowadzaniu grup psychoterapeutycznych podczas realizowanego stażu w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach, jak i zajmowanego stanowiska psychoterapeuty w Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Al-MED w Wodzisławiu Śląskim. Od 2010 roku pracuję w różnych placówkach wpierających dzieci, młodzież i rodziny. W pracy terapeutycznej szczególnie ważny jest dla mnie kontekst rodzinny, jednak korzystam z różnych nurtów psychoterapii. Regularnie korzystam z superwizji pracy z Pacjentami.


Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij