Menu
Gabinet Psychoterapii Lepsze Życie

O mnie

Nazywam się Witold Buchman. Jestem:

  • psychoterapeutą,
  • certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień,
  • członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii
  • członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Szkoliłem się w Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznych. Wiedzę i doświadczenie nabyłem również w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Pracuję w zawodzie terapeuty od prawie 10 lat. W pracy wykorzystuję różne nurty psychoterapii, jednak dominującymi są psychoterapia psychodynamiczna i psychodrama. Regularnie superwizuję swoją pracę. Nieustannie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach i kursach psychoterapeutycznych, gdzie podwyższam swoje kwalifikacje, zdobywam wiedzę i umiejętności, aby coraz lepiej i skuteczniej pracować z moimi Pacjentami.

Poza zainteresowaniami związanymi z moim powołaniem wiele czasu poświęcam mojej rodzinie: Żonie Kasi oraz dzieciom Natalii i Kamilowi. W wolnych chwilach uprawiam turystykę górską, jeżdżę na rowerze oraz wędkuję.

Ulubione:
  • książka: „Kto zabrał mój ser”
  • film: „Siła spokoju”

Moje kwalifikacje i kompetencje

Klinknij w miniaturkę aby powiększyć.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij